Питання та відповіді

Цей міф широко розповсюджений, однак підґрунтя під собою він не має. Найперше тому, що організм здорової людини здатний самостійно підтримувати рівень цукру у межах норми, незалежно від того, скільки цукерок чи шоколадок ми з’їли. А отже, зайва глюкоза просто не дійде до грибка. Зовсім інакше у хворих на діабет. Ймовірність виникнення молочниці у них справді набагато вища, ніж у здорових людей.
Вам знадобиться консультація лікаря-гінеколога. Саме він підкаже, які аналізи потрібно здати, і проведе огляд. Обстеження може включати гінекологічний мазок на флору та аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом.
На жаль, молочниця у вагітних зустрічається досить часто. Справа в тому, що гормональні зміни під час вагітності позначаються на мікрофлорі піхви, роблячи її доступнішою для грибкової інфекції.

Майбутня мама розгублена: з одного боку, вона боїться приймати ліки, а раптом вони несприятливо вплинуть на дитину? З іншого боку, свербіж і печіння не дають їй спокою у ці і так досить складні часи.

Відповідь однозначна: лікування потрібне. І не тільки для того, щоб позбутися симптомів, але й для збереження здоров’я малюка. Адже коли він проходить пологовими шляхами матері, то ризикує підхопити інфекцію. І тоді вже лікувати буде потрібно обох: маму — від вагінального кандидозу, а дитинку — від молочниці ротової порожнини.
Чоловіки теж потерпають від грибкової інфекції статевих органів. Тільки називається вона по-іншому — кандидозний баланіт.
Сучасна медицина накопичила досить велику кількість високоефективних лікарських препаратів, що мають мінімум побічних ефектів. А використання народних засобів краще все ж таки погодити з лікарем. І використовувати їх не замість, а на додаток до того, що порекомендував кваліфікований фахівець. Адже надмірне безконтрольне захоплення нетрадиційними медичними методами може скоріш нашкодити, ніж зарадити.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 044 220 33 00.